• E-Posta

    info@akdkidsbornova.com.tr

  • Adres

    Kazımdirik Mah. 372/1 Sokak No:20 Bornova / İzmir(İKEA Karşısı)

Amerikan Kültür®️ KIDS
Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumları Türkiye’nin eğitim sektöründeki en büyük ve en yaygın kuruluşlardan biridir. Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde eğitim sektöründe yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’deki Amerikan Kültür Okul Öncesi Eğitim Kurumlarının tüm yöneticileri de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup tamamı eğitim kökenli öğretmenlerden oluşmaktadır.100' ün üzerinde temsilciliği ile Türkiye' nin En Büyük Dil Okulları network'ü, Amerikan Kültür®️ Dil Okulları, çocuklara özel bir yapılanmayı AKD Kids Okulları ile sunmaktadır. 
Bornova bölgesinde tek şube olarak hizmet veren AKD Kids Bornova şb, çocuk güvenliği maksimum düzeyde gözetilerek hazırlanan binada, özel yöntemler uygularak İngilizce öğretir ve çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ders ve aktiviteler sunar. 
Okullarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumlarıdır.
Amerikan Kültür Eğitim Kurumları 4. Uluslararası Dünya Kalite Zirvesinde Dünyanın En Kaliteli Eğitim Kurumu Ödülünü Almıştır.
 

Bornova bölgesinde tek şube olarak fark yaratan Akd Kids Bornova ;.Oyun  merkezli  ,proje tabanlı ,bireysel farklılıkların gözönünde bulundurulduğu eğitim yaklaşımları ile Mutlu ,sevgi dolu,yaratıcı ,sorgulayan ,problem çözebilen ,analitik düşünebilen ,ülkesine ve değerlerine bağlı, sosyal ve iletişim becerileri yüksek ,kendi yolunda kimseye ihtiyaç duymadan büyük bir özgüven ile ilerleyebilen bireyler yetiştirmeye devam etmektir.Günlük programlarımızın içerikleri ve kazanımları velilerimiz ile düzenli olarak paylaşılmaktadır.